RECENTE MEDEWERKERS
   
LEIDING  

Algemene leiding Muzikamp :
Luc Vandermosten
Marc Verboomen
Philippe Verbiest

Kampleiders - muziekverantwoordelijken :
Luc Vandermosten, Marc Verboomen, Kristel Verpoten, Luc Bartholomeus, Veerle Sonck, Nicho Van Laerhoven, e.a.

 
   
   
LERAARS MUZIEK  

Viool : Aag De Reymaeker,  Joris Decolvenaer, Linde Devos, Ben De Wulf, Astrid Gijsels, Niels Grosemans, Liesbeth Huysmans, Kai-Yang Chong, Eva Kempeneers, Ilse Lamberts, Maddy Lodewijckx, Sasaki Chika, Erik Sluys, Stefanie Van Backlé, Louise Van Biervliet,  Lore Vancauwenberghe, Kaat Verheyen, Marieke Vos e.a.

Altviool : Liesbeth De Lombaert, Ha Phung,  Mattijs Roelen, Filip Verpoest e.a.

Cello : Phyllis Bartholomeus, Steven Caeyers, Ellen Van den Brande,  Riet Van den Fonteyne, Ann Van Hecke, Anne Van Os, Gert-Jan Verbueken e.a.  

Contrabas
 : Bram Decroix 

Dwarsfluit
 : Hannelore Bollen, Karen Boussemaere, Leen Claessens, Marleen Claeys, Maaike Cottyn, Cendy De Bock, Annelies De Dauw, Karin De Fleyt, Esther-Ellen van der Veen e.a. 

Hobo
 : Tim Boonen, Ineke Craeghs, Stefaan Verdegem, Ilse Barbaix, e.a. 

Klarinet
 : Katrien Noël, Jo Schelkens, Dries Tack, e.a. 

Saxofoon
 : Sarah Decroubele, Lieve De Keyser, Koen Dries, Aïda Van De Perre, Ilse Collewaert, Nele Tiebout, Bart Van Beneden, Joke Van Lent e.a. 

Fagot
 : Jonas Coomans, Geert Philips e.a. 

Kopers
 : Kevin Absillis, Tania Absillis, Jan Aernouts, Jeroen Bavin,  Robby Boone,  Korneel Debaes, Tinne Dehertefelt, Pieter Dewandeleer,  Glenn Magerman, Thomas Roelants, Jochen Van Laere, Jeroen Verbeek, e.a. 

Slagwerk
 : Adriaan Feyaerts, Marc Snackaert, Erik Taelemans e.a. 

Harp
 : Annelies Boodts, Astrid Desantoine, Dieter De Wilde, Marta Szabo, Daphne Vandemeulebroucke, Eva Verheyen, Marjolein Vernimmen e.a. 

Gitaar
 : Marijke Boon, Ruben Bouteca, Sofie De Planter, Liza Herremans, Jeroen Keymeulen, Annie Maeckelberghe, Maarten Stragier, Lore Raus, Hannelore Van der Elst, An Vlaeminck e.a. 

Blokfluit
 : Marcel Ketels, Kristel Verpoten e.a.

Accordeon
 : Edwig Abrath 

Piano
 : Charlotte Bary, Alexander Besant, Griet Caluwaerts,  Lieselotte Cortoos, Roeland Daems, Joachim De Borger,  Raisa Debrouwer, Sylvie Decraemer, Tine Deckers, Johan De Leenheer, Laurence Derouf,  Stefaan Desmet,  Krissie de Waard, Jeffrey Dirix, Waldo Geuns, Vincent Goris, Fien Huysentruyt, Heidi Kestemont,  Bert Koch, Wim Leysen, Simon Neyt, Geert Ott, Gilles Sacré, Elise Simoens, Greet Steeman, Ilse Stroobant, Olivier Thienpont,  Eva Van Assche, Vincent Van Audenhove, Elias Van Dijck, Katrien Vercauter e.a. 

Orgel
 :  Gert Amerlinck, Philippe Beullens, Ronny Plovie, Lieve Van De Rostijne e.a. 

Zang en stemvorming
 : Sara Beckers, Linsey Coppens, Griet De Geyter, Bart De Kegel, Nathalie Denyft,  Annelies Dille,Tyl Faveyts, Govaart Haché,  Astrid Stockman, Annelies Van Gramberen, Veerle Van Roosbroeck, Joris Verschueren e.a. 

Koor- en/of orkestleiders
 : Reinhard Andries, Luc Bartholomeus, Roeland Daems, Marleen De Boo, Jeroen Keymeulen, Jo Schelkens, Kristel Verpoten, Koen Vits e.a.

Algemene muziekleer / schriftuur / analyse / notenleer / kamermuziek / samenspel
geselecteerd uit bovenvermelde medewerkers.

Algemene muziekleer 9-12j.:  Tim De Smet e.a.

 
   
   
LERAARS SPORT & SPEL  
Stijn Artois, Jonas Bary, Kirsten Beerens, Bavo Decoster, Fien Depeyper, Birkje De Ridder, Ilke D'haese, Bart Dewandeleer, Ruben Luyten, Thalassa Rombaut, Elke Verhoeven, e.a.
 
   
   
LOGISTIEKE ONDERSTEUNING  
Karel Kempenaers, e.a.
 
   
-